O SÁZÍME ČESKO

Poprvé jste o nás mohli slyšet v červnu 2022, kdy jsme projekt spolu s prvním videem pustili mezi vás. Od té doby se vyvíjíme v tu nejlepší možnou podobu. Jestli něco opravdu nedokážeme, tak je to usnout za dubem.

Náš cíl

Díváme se na českou krajinu, hlavně na její lesní části, jako na úžasný kus přírody, který ale bohužel předchozí generace dost přizpůsobili obrazu svému. Snažíme se jí znovu navrátit její původní sílu a rozmanitost a podpořit život v ní. 

Jakou cestou jdeme

Vybíráme vhodná místa a pozemky, plánujeme a realizujeme výsadby, dbáme na péči o vysazené stromy a chráníme je proti vykácení maximální možnou měrou jakou umožňuje český právní řád.

“Největší hrdinové jsou vždy obyčejní lidé, kteří se s láskou a pečlivostí starají o své okolí. Pro mě osobně byl ale největší hrdina můj vlastní praděda. Vždy jsme se na něj mohli spolehnout, ukazoval nám cestu k harmonii s přírodou a vzájemné péči o nás a naši krásnou planetu.”

Buďte na začátku velké změny

Víme, že ve světovém měřítku je pár stromů kapka v moři. Velké změny ale vznikají postupně. Když se nás spojí dost, bude to mít smysl. Zapojujeme i firmy, děláme osvětu v ekologii a měníme to, co změnit dokážeme. Přiložte ruku k dílu s námi.

Přehrát video
Zapnout zvuk

Síň slávy

Některé stromy už tvoří les a některé se na to těší. To je důkaz, že když se nás spojí dost, můžeme dělat velké věci!

Přidej se: