Dalších deset tisíc stromů přibylo na jaře v okolí Benátek nad Jizerou.

6. 5. 2025

← Zpět na přehled

V květnu jsme pokračovali ve výsadbách a tentokrát jsme založili nový les v okolí Benátek nad Jizerou. Do výsadby se zapojili dobrovolníci i zástupci města a společnými silami jsme vysadili tisíce stromů, které budou mít pozitivní dopad na krajinu i klima v regionu.

Obnova přírody má smysl – děkujeme všem, kdo byli u toho!

📸 Více se dozvíte v článku zde:
👉 boleslavsky.denik.cz – Výsadba stromů u Benátek nad Jizerou

Za nás mluví čísla

Buď v obraze

Přihlas se k odběru novinek o výsadbách, aktualizacích a ekologických tipech